Vitajte v našom internetovom obchode!

Štartovacie motory Mitsubishi-M009T80472

Stručný opis:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11022980 6.035.634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Detail produktu

KÓD OEM

Použiteľné vozidlá

Služby

Balenie

Značky produktu

M009T80472 Napätie [V] 24
Výkon [kW] 7
Rotácia CW
Veľkosť A [mm] 92
Veľkosť B [mm] 47
Počet / zuby [množ. ] 12
Počet / zuby (zapadajú do) [množstvo ] 12
Č / počet. otvory [množstvo ] 3
Č / počet. otvory so závitom [mn. ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126,5
O.2 [mm] 126,5
O.3 [mm] 126,5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Predchádzajúci:
  • Ďalšie:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    REÁLNY 20437436BN
    REÁLNY 20437436OE
    LAUBER 28,1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551,523.123
    SANDO 6035634,0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    CASCO CST35634AS
    CASCO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLITE M009T80472
    PRESTOLITE M009T80473
    PRESTOLITE M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    NÁKLAD 113851
    HC DIELY CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Urobiť Model Typ Rok Info
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946 cm3, 313 k
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K. 1997 - 2002 11946 cm3, 313 k
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K. 2004 - 11967 cm3, 360 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B 2004 - 11967 cm3, 401 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K. 2004 - 11967 cm3, 401 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B 2004 - 11967 ccm, 428 k
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K. 2004 - 11967 ccm, 428 k
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K. 2011 - 6374 ccm, 279 k
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967 cm3, 360 HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K. 2004 - 11967 cm3, 360 HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G. -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G. 1998 - 6374 ccm, 252 k
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G. 1999 - 6374 ccm, 279 k
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374 ccm, 231 k
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 cm3, 435 HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 cm3, 476 k
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 cm3, 435 HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 cm3, 476 k

    Všetky naše výrobky poskytujú jednoročný záručný servis. Ak sa vyskytne akýkoľvek problém s kvalitou samotného produktu od dátumu nákupu, po potvrdení našim oddelením kontroly kvality poskytneme úplne nové produkty zadarmo.

    Podnikový cieľ: Spokojnosť zákazníkov je náš cieľ a úprimne dúfame, že sa nám podarí nadviazať dlhodobé stabilné kooperatívne vzťahy so zákazníkmi s cieľom spoločného rozvoja trhu. Budujeme vynikajúci zajtrajšok spoločne! Naša spoločnosť považuje za svoj princíp „rozumné ceny, efektívny čas výroby a dobrý popredajný servis“. Dúfame, že budeme spolupracovať s ďalšími zákazníkmi na spoločnom vývoji a výhodách. Vítame potenciálnych kupcov, aby nás kontaktovali. Väčšina problémov medzi dodávateľmi a klientmi je spôsobená zlou komunikáciou. Z kultúrneho hľadiska sa dodávatelia môžu zdráhať spochybniť veci, ktorým nerozumejú. Tieto bariéry odbúravame, aby sme zabezpečili, že dostanete to, čo chcete, na požadovanú úroveň, keď chcete. Rýchlejšie dodacie lehoty a požadovaný produkt je našim kritériom.

    Máme farebné balenie a neutrálne balenie a prispôsobené balenie. Každý produkt bude balený v jednej krabici so štítkom so všetkými informáciami a škatule budú zabalené v kartóne, kartóny budú zabalené na palete.

    Sem napíšte svoju správu a pošlite nám ju