Vitajte v našom internetovom obchode!

Alternátor-0124655012

Stručný opis:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 20466317, 20849352, 20849220


Detail produktu

OEM kód

Použiteľné vozidlá

Značky produktu

0124655012 Napätie (V) 24
Prúd (A) 110
Rotácia CW
Typ remenice Opravené
Kladkové drážky 8
Priemer remenice (mm) 73
Terminál B + (30) M8
Kód zástrčky 167

  • Predchádzajúci:
  • Ďalšie:

  • BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (PRIEMYSELNÉ VOZIDLÁ) 5010589551
    RVI (PRIEMYSELNÉ VOZIDLÁ) 7420466317
    RVI (PRIEMYSELNÉ VOZIDLÁ) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Urobiť Model Typ Rok Info
    NÁKLADNÉ AUTOMOBILY RENAULT KERAX 460,32 2006 - 12800 ccm, 461 k
    NÁKLADNÉ AUTOMOBILY RENAULT KERAX 500,32 2006 - 12800 ccm, 500 hp
    NÁKLADNÉ AUTOMOBILY RENAULT MAGNUM DXi 13 440,19 2009 - 12800 ccm, 440 k
    NÁKLADNÉ AUTOMOBILY RENAULT MAGNUM DXi 13 460,18 T 2006 - 12800 ccm, 461 k
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100 ccm, 340 k
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100 ccm, 380 k
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 ccm, 340 k
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 ccm, 380 k
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 ccm, 420 k
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100 ccm, 460 k
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 ccm, 420 k
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 ccm, 460 k
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800 ccm, 500 hp
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800 ccm, 500 hp
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800 ccm, 380 k
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800 ccm, 420 k
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800 ccm, 460 k
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800 ccm, 500 hp
    Sem napíšte svoju správu a pošlite nám ju